לימודים בקנדה

לימודים בקנדה הינה דרך מצוינת לעבור לקנדה.
לימודים אקדמיים, לימודי מקצוע, לימודי תעודה או לימודי אנגלית.

Visa Experts נמצאת כאן בשבילך ומעניקה שירותי יעוץ סיוע מלא בשיטה ייחודית לתהליך לימודים לקנדה.

קנדה היא מבין היעדים הפופולריים ביותר בעולם להשגת תואר או תעודה מעבר לים. בזכות האוניברסיטאות היוקרתיות והמכללות המכובדת, הנמצאות ברשימת ה-100 המובילות בעולם, ובזכות המוניטין שלה כמדינה בטוחה ומסבירת פנים.

עם שכר לימוד נמוך משמעותית ביחס למדינות דוברות אנגלית והודות לביטוח בריאות משתלם אין פלא שסטודנטים רבים בעולם נוהרים לקנדה.

קנדה היא מדינה דו-לשונית (אנגלית וצרפתית) ורב תרבותית וידועה במשך שנים רבות כמעודדת הגירה לצרכי לימודים. עם רמת חיים גבוהה, רמת פשע נמוכה, ערים נקיות ומרחבים עצומים של יופי טבעי, אגמים, הרים, אזורי חוף ופארקים לאומיים, האוכלוסייה הדלילה (למרות היותה המדינה השנייה בגודלה בעולם) קנדה היא מקום נחשק ביותר ללמוד בו ולחיות בו והערים הגדולות טורונטו, מונטריאול, וונקובר וקוויבק סובלניות וידידותיות להפליא.

שימו לב!
אחת מדרישות הסף ללימודים בקנדה היא הוכחת השליטה שלכם באנגלית. חובה לעבור מבחן שליטה בשפה האנגלית: TOFEL – Test of English as a Foreign Language או IELTS – International English Language Testing System

שניהם מבחנים סטנדרטיים למדידת יכולת השליטה בשפה האנגלית לאנשים שהאנגלית אינה נחשבת שפת האם שלהם והמעוניינים להירשם למוסדות אקדמיים גבוהים. המוסדות האקדמיים קבעו את ציוני הרף, לכן חשוב לבדוק את הדרישות במוסדות עליהם אתם חושבים כאופציה לפני שתיגשו למבחן. בנוסף למבחן השפה יש להציג תעודת ציונים ללימודי תואר ראשון ושני ומכתבי המלצה לתואר מתקדם יותר.

אנחנו פה בשבילך, מלא/י את הפרטים ונחזור אליך בהקדם